Pohybově - motivační “tělocvik” pro MŠ, ZŠ a SŠ

Doctor Dancer namotivuje a rozpohybuje i odpůrce pohybu od MŠ až po dospěláky!

Letos jsem navázal spolupráci s Kateřinou Neumannovou (Olympijskou vítězkou) a děláme v rámci projektu Doctor Dancer (taneční tělocvik) osvětu tanečního stylu break dance, který bude poprvé v historii v létě na Olympijských hrách 2024! 
Zakončení bude na velké akci v srpnu 2024 , "Lipno sport festival", kde budeme všichni.
Jaký byl rok 2023?  Rozhýbáno 156 škol po celé ČR a 15 476 žáků DĚKUJI MOC za možnost šířit radost a motivaci k pohybu!

Krátký sestřih zde:


NYNÍ MOŽNO PROJEKT "ZDARMA" (dotace viz. níže) A JEŠTĚ S DÁRKEM PRO ŽÁKY A STUDENTY! 

ZŠ Ševětín je první škola i s motivačním komiksem dne 15.11.2023

Školní článek:

Příklad faktury:
Fakturujeme Vám vystoupení v rámci OP JAK
CESTA KE KVALITNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ V ZŠ A MŠ ŠEVĚTÍN
CZ.02.02.XX/...662
Dále počet účastníků a cena (vstupné i komiks tj. 150,-Kč na žáka)
Bez dotace je cena 70kč/žák (a komiks je dobrovolný za 50% ceny tj. 100kč) Jeden vzdělávací komiks pro školu je v ceně programu.
Zde volné termíny aktuálně:


Další informace pro upřesnění:

MŠ mají program dětský spíše hravý na 45 minut

ZŠ - první stupeň 45-60min (pohybový program v rámci motivačního příběhu)

ZŠ - druhý stupeň 45-60min (doporučujeme rozdělit na kluky a holky...holky tancují jako ve videoklipu a kluci si zkusí breakdance)

SŠ - 75min - motivační přednáška spojena s reálným zkoušením co dokáže tělo pod heslem "trapnost neexistuje" cena je 100kč/student 

Všechny programy jsou zakončeny malým vystoupením zúčastněných!

Projekt provádí: Jaroslav Havelka alias Doctor Dancer - 27 let zkušeností v oblasti pohybu a tance, 15 let na školách, zakladatel největšího pohybového projektu v ČR s účastí přes 500tis. lidí. Také držitel českého tanečního rekordu z roku 2017.


Objednávkový formulář naleznete níže pod referencemi.

Reference:
Jak nás hodnotí školy?

ZŠ A MŠ DOLNÍ KOUNICE
"Chtěla bych Vám moc poděkovat, protože holky byly z Vaší hodiny nadšené!!! Moc se jim taneční hodina líbila a vyslovily přání, že příští rok by s Vámi zase rádi taneční hodinu strávily. Takže těším se příští rok na další spolupráci."
Lucie Králíková


ZŠ KRUŠNOHORSKÁ KARLOVY VARY
"Již desátým rokem se dvakrát ročně setkáváme s " duší, srdcem i tělem" taneční skupiny Dancing Crackers Jardou Havelkou při tanečním tělocviku. Nadšení a elán, který z něj i jeho lektorů vyzařuje, se přenáší i na žáky, kteří tančí jako na pódiu za světel reflektorů. Že nemají dopnuté špičky? A místo doprava se otočili doleva? Je naprosto skvělé, že toto není vůbec důležité. Radost z pohybu a báječné hudby je tím největším a vlastně jediným cílem. Všem vřele doporučujeme."
Mgr. Petra Löbelová


ZŠ MALOSTRANSKÁ, PRAHA 1
"Hned po prvním dni tanečního tělocviku u nás v Malostranské základní škole byly děti nadšené. Vedení tanečních hodin pro jednotlivé třídy jsou pod vedením Jardy Havelky v příjemném a uvolněném duchu. Pokaždé se mu podaří naučit děti z 1. až 5. třídy během vyučovací hodiny skvělou taneční sestavu. Děti si s nadšením vyžádaly další hodiny, a tak jsou hodiny tanečního tělocviku u nás již pátým rokem. Už teď se těšíme na další školní rok, kdy k nám opět zavítá Dancing Crackers!!"
Jitka Levová 


ZŠ a MŠ Hazlov
Dobrý den,
my moc děkujeme. Váš program se všem moc líbil (paním učitelkám i žákům). Byla jsem mile překvapena, že jste dokázal přesvědčit k tanci i naše deváťáky (musím se přiznat, že jsem byla skeptická a nevěřila jsem tomu J). Reakce žáků byly velmi pozitivní, menší děti byly nadšené, komentář jednoho sedmáka: "Megadobrý!" 
Daniela Petrželová


ZŠ a MŠ Žeranovice
Unesení - doslova a do písmene unesení pohybem, rytmem, tancem a muzikou. I ti největší bručouni podlehli energii, která se prohnala naší tělocvičnou. Úžasný program. Moc děkujeme, že jste podnikl cestu až k nám. Zdraví Vás žáci 1.-5. ročníku a předškoláci ZŠ a MŠ Žeranovice